Mam na imię Beata i jestem człowiekiem czynu, optymistką, pozytywnie nastawioną osobą do ludzi i świata. Ciągle w ruchu, ciekawa nowych doświadczeń… ot, kochająca życie!

Fotografia, to bez dwóch zdań, moja pasja. Umożliwia zatrzymanie w kadrze chwili, ale daje też możliwość opowiedzenia dłuższej historii. Na zdjęciu można pokazać rzeczywistość, prawdę…bez pudru, ale jeśli tylko mamy na to ochotę możemy zabawić się w kreatora i stworzyć obrazy absolutnie nierealne i bajkowe.  Magia, prawda? Takie też są moje sesje, jeśli chcesz, pokażę Ciebie i twój świat takim jak on naprawdę jest, lecz jeśli tylko masz pomysł i chcesz pokazać się w innym wcieleniu to proszę bardzo, ja w to wchodzę i bawimy się na całego! I nie ważne czy przed obiektywem staniesz Ty czy Twój produkt… Razem stworzymy coś fajnego!

Fotografia to nie tylko aparaty i obiektywy, ale i zaawansowane programy graficzne. Tu liczy się technika, jak i kreatywność. W moim przypadku naturalną koleją rzeczy było przejście z grafiki rastowej na wektorowa i odkrywanie nowych, ciekawych możliwości na połączenie tych naszych wspólnych dzieł w jedną, piękną całość. Chcesz zabłysnąć imprezą o ciekawej tematyce? Pragniesz podarować personalizowany kalendarz? A może przedstawić swój produkt na ulotce? Na pewno pomogę!

Moją pracę uwielbiam i pewnie dlatego wykonuję z uśmiechem na twarzy, co przekłada się na dobrą atmosferę, w której klient zawsze czuje się dobrze i swobodnie. Każde zdjęcie czy pracę graficzną traktuję jak dzieło sztuki. Podchodzę do każdego z nich indywidualnie, bez sztampy. Wsłuchuję się w potrzeby klienta, które są dla mnie priorytetem. Doradzam i sugeruje, służę doświadczeniem i wiedzą.

Więc co mogę dla Ciebie zrobić? Zadzwoń, napisz… Absolutnie zachęcam!

Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów umieszczonych na tych stronach przysługują wyłącznie PhotoKubica.  Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.